Shoutbox archive
avatar
rozumiem że ten forum juz umarł na dobre!
avatar
Oczywiście mam limit 60FPSów bo jak nie to w ogóle się nie da grać.
avatar
po prostu nie mam słów, Mam i7 2600 na 4,6Ghz i GTX 1080, 32Gb ram, grę ustawienia na HIGHT i na Custom często fpsy spadają poniżej 50, jest to absolutnie nie do zaakceptowania, masakra! Juz nie mówiąc o nowej mapie i patrząc przez lunete.
avatar
Jak macie z FPSami w tej 0.12?
avatar
Quick status update on 0.12 #3 Witajcie towarzysze! Jesteśmy z pełną prędkością do przodu i możemy zobaczyć ląd na horyzoncie. Wiele rzeczy zostało zrobionych. Czas na kolejną aktualizację statusu. migracja, optymalizacje, poprawki unity 2018. Mamy dobre wyniki w zakresie optymalizacji. Migracja jest zakończona. kryjówka - Wdrożenie i polerowanie ostatnich bonusów. nowa mapa - baza milowa. Aktualny status - polerowanie. stacjonarna mechanika broni. KORD jest skończony. AGS jest w toku. nowe exfils. Exfil pociągu poleruje. system budowania broni - gotowe. personalizacja odzieży postaci - wykonane (5 par odzieży dla każdego PMC). Nowa treść. Postanowiłem dodać więcej sprzętu. 0.12 jest już największą łatką pod względem przedmiotów. nowy handlowiec i jego zadania. Polerowanie zadań. nowi szefowie. Szef Wooda jest gotowy. Szef Milbase jest gotowy. Trwa konfigurowanie i polerowanie osłon. Przegląd i optymalizacja animacji postaci w trzeciej osobie - gotowe. Dodano nową wysoką wydajność trawy na duże odległości, dodając antyaliasing TAA i HBAO. Dodano nowe efekty wybuchu. I wiele innych zmian i poprawek. Co ogólnie należy zrobić: Wszystkie główne funkcje finalizują i wewnętrznie testują. Naprawianie dodatkowych problemów z wydajnością. Kontynuacja naprawiania błędów (szczególnie nowych błędów). Wstępne równoważenie (kryjówka, dostosowywanie odzieży). Nowe udoskonalenie systemu anticheat. Dzięki za czekanie! Zespół BSG
avatar
Panowie działa wam server Warsaw?
avatar
@Xetrov weź znajdź kupca na standarda za 100 psc Tongue
avatar
Witam! Nie grałem już z dobry rok, właśnie instaluję, ktoś chętny pograć? I przypomnieć co nieco? 18+
avatar
do 6 stycznia, ja sprzedałem za 129zł a nie pieprzyć sie na stronie oficjalnej
avatar
na allegro są teraz klucze taniej do standard edition
avatar
tak
avatar
Jest ktoś chętny na oddanie klucza do gierki na te 14 dni?? Smile Smile
avatar
Aha, 2 opłaty po 23 i 32 zł, tania gra, no ładnie
avatar
Inna cena wyświetla się podczas kupna, a inna podczas przeglądania
avatar
avatar
Serwery padły! Jakiś technical update!
avatar
Siemanko! Czy wiadomo coś o 14 dniowym darmowym kluczu do EFT? Czy jest to legit? Smile
avatar
Kiedy język Polski ?
avatar
Jesteśmy otwarci na wszystkie LL handlowców, wszystkie liczniki przedmiotów są teraz nieskończone, ceny obniżone do tanich. Do najbliższej aktualizacji!
avatar
JAk cośto serwery warszawskie sa juz czynne w końcu Smile pingi na poziomie 10 Smile